O Ses Türkiye bu Yıl var mı?

O Ses Türkiye Seyirci Olmadan Yapılır mı?

O Ses Türkiye  

O Ses Türkiye seyirci olmadan yapılır mı sorusunun sorulmasının nedeni 2020 yılında yarışmanın Koronavirüs nedeniyle yapılmamış olmasından kaynaklanıyor.

Bilindiği üzere yalnız ülkemizde değil dünyayı çok ciddi oranda tehdit eden bir virüs söz konusu. Virüs yalnızca insanları hasta etmekle kalmayıp hayati tehlikeye neden olduğu için insanlar sevilen bu yarışma programının da seyircisiz yapılıp yapılmayacağını merak ediyor.

O ses Türkiye yarışması başladığı anda milyonları ekran karşısına kilitlediği gibi seyirciyi de stüdyoda coşturuyor. Yarışmanın formatında seyircinin etkisi çok büyük bunun için O Ses Türkiye seyirci olmadan yapılır mı? Sorusunun yanıtı da aslında burada tam karşılığını buluyor. Yani yarışmanın seyircisiz olarak ekrana gelmesi bir anlamda formata aykırı olan bir durum ve bunu da hiç kimsenin isteyeceğini tahmin etmiyoruz. Ancak olurda program 2021 yılında yeniden başlama kararı alırsa o zaman sitemiz üzerinden yarışmanın biletlerinin satışına devam edilecek. Bunun için de bizimle irtibatınızı kesmemenizi tavsiye ediyoruz.

O Ses Türkiye bilet almak istediğinizde Whatsapp numaramızdan bizimle 7/24 canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Gerekli olan bilgiler size detaylı bir şekilde verilecektir.

O Ses Türkiye Seyirci Olmadan Nasıl Olur?

O Ses Türkiye seyirci olmadan yukarıda da belirttiğimiz gibi farklı bir formatta olur ve bu da yarışmanın keyfini kaçıran bir durum olur. Çünkü juri bazen kendisini kararsız hissedebiliyor ve bu durumda çıkışı da seyircide buluyor. Yani bu durumda seyircinin olmaması jürinin hata yapmasına neden olabileceği gibi aynı zamanda yarışmanın ilerleyen etaplarında tıkanmasına neden olur. Çünkü oylama jüriden çıktıktan sonra yapılabilecek hiçbir şey olmayacaktır.

O Ses Türkiye seyirci bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle http://seyircirezervasyonu.com  iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir