Eser Yenenler Showa Seyirci Olarak Nasıl Katılabilirim?

2018 yılında yeni başlamasına karşın Eser Yenenlerin başarısını bilenlerin takip ettiği program giderek hızlı bir şekilde yükselişini sürdürüyor. Birbirinden farklı isimlerin her hafta konuk olarak katılmış olduğu program içerisinde soru cevap şeklindeki sohbet izleyici ve seyirci tarafından da oldukça beğeniliyor.

TV8 bilindiği gibi eğlencenin kanalı olarak tanımlanıyor ve bu sayede milyonlarca insan da bu büyük eğlence kanalında akşam ya da gündüz kendisine takip edebileceği bir program bulabiliyor. Televizyon kanalları içerisinde şöyle bir gezindiğiniz zaman genelde kasvet yüklü olaylar ya da biribini tekrar eden dizileri görmek mümkün EYS ve TV8 bunun önüne geçmiş ve izleyici kitlesinin de ondan çok şey beklemesini sağlamıştır.

Geçtiğimiz yılbaşında büyük başarı sergileyerek yine izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye gibi dev bir projenin de devam ettiriliyor olması bu kanalın kendi farkını da ortaya koyuyor. Eser Yenenler Show’da her hafta farklı ünlüler konuk oluyor dedik ancak Eser’in tek bir ünlü ile yetinmemiş olması da programın daha da renklenmesini sağlıyor.

Bu da seyirci kitlesinin bir hayli ilgi çekmesini sağlamış durumda. İnsanlar EYS’ye seyirci olarak katılabilmek için şu an sırada olduğunu söyleyebiliriz. Bunun içinde katılmak isteyenlerin sitemiz üzerinden bizimle Whatsapp yolu ile iletişime geçerek rezervasyon işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Eğer ki sizde programa seyirci olarak katılmak istiyorsanız yapmanız gereken tek işlemin bizimle iletişime geçmek olduğunu unutmamalısınız.

Eser Yenenler Showa Seyirci Olarak Nasıl Katılabilirim?” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir