O Ses Türkiye Jet Sosyete Çekimleri

TV8 ekranlarında hızlı bir giriş yapan Jet Sosyete dizisi 7 Kasımda ekrana gelen son bölümünde izleyicisine farklı bir sürpriz yaptı. Gürsel Birsel, Sarp Apak, Aslı Bekiroğlu ve Nursena Yılmaz, ‘O Ses Türkiye’ye yarışmasına katıldılar. Jüri üyeleri ve Sunucu Acun Ilıcalı yarışma sırasında zor anlar yaşadılar. Kahkahalarla dolu geçen çekimler sonrasında ise kamera arkası çekimlerinde de keyifli zamanlar geçti.

Jet Sosyete Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı başarılı dizilerden bir tanesi oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise oldukça güçlü bir ekip karşımıza çıkıyor. Bu ekip içerisinde yer almak isteyen pek çok oyuncunun olduğunu da biliyoruz. O Ses Türkiye yarışmasında her bölümde ayrı bir heyecan yaşanıyor ve seyircisinden tutunda izleyicisine varıncaya kadar hepsinin de yarışma sırasında çok eğlenmiş olduklarını biliyoruz. Jüri üyeleri arasında yer alan  Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk Jet Sosyete çekimlerinde de kahkahalara boğuldu. Sarp Apak’ın yarışma esnasında Beyazıt Öztürk’le olan ikili konuşması da oldukça keyif vericiydi.

Jet Sosyete, O Ses Türkiye

İkiliye kimlerin döneceği merak edilirken, beklemedikleri anda Nazlı’nın (Nursena Yılmaz) sahneye çıkması ve de seçtiği şarkı, Ozan ve Melike’yi şoke edecek.

Bölümde asıl sürpriz ise Gülse Birsel’in sahneye çıkmasıyla yaşanacak. Birsel’in hayat verdiği Gizem’in Acun Ilıcalı ve jüri üyeleriyle olan sahnesi, izleyicileri kahkahalara boğdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir