O Ses Türkiye Çekimleri Kaçta Başlıyor

O Ses Türkiye Çekimleri Kaçta Başlıyor?

TV8’de hafta sonu izleyicilerinin daimi programı olan O Ses Türkiye en yeni bölümleriyle cap canlı devam ederken jüri üyelerinin de çekişmesi devam ediyor. Bilindiği gibi bu sene yarışmada 2 jüri üyesi var ve bunlardan bir tanesi olan Seda Sayan oldukça iddialı hareket ediyor. Ancak Beyaz’da espirileri ve kazanma hırsıyla yarışmacıları takımlarına almaya çalışıyor. Yarışmanın ilk mantığında sesi güzel olan yarışmacıları kadroya katmak var ve tüm jüri buna odaklanmış durumda. İzleyiciyi de bu keyfin sarıyor olması da başka bir güzel tarafı. Yarışmanın konsepti güzel, olup jüri üyeleri de kaliteli olunca izleyici ve seyircide heyecandan yerinde duramıyor.  Bunun içinde yarışmaya ciddi anlamda bir başvuru isteği var.

İnsanlar yarışmaya seyirci olabilmek adına günler öncesinden rezervasyon işlemlerini tamamlamak istiyorlar. Sitemiz de bu amaca yönelik olmakla birlikte seyircilerin yarışma programına katılabilmesi için bilet tedarikinde bulunuyor. Yapılması gereken işlem ise oldukça basit sitemize girip WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçilmesi durumunda gerekli olan randevu verilecek ve yeriniz de o gün hazır olacak. Peki, o gün yarışmaya nasıl gideceksiniz merak ediyor musunuz? Hemen açıklayalım.

Rezervasyon işlemi sırasında size nerede ve saat kaçta başlayacağı ayrıntılı bir şekilde bildiriliyor. Bu da sizin o gün hazır olmanız durumunda seyirci olarak katılmanıza imkan tanımış oluyorlar. Gelelim asıl sorumuz olan O ses Türkiye çekimleri kaçta başlıyor sorusunun yanıtını vermeye. Yarışmanın her bölümünün çekimleri farklı zamanlarda ve farklı saatlerde gerçekleştiriliyor. Bir gün içerisinde iki bölüm çekimi yapıldığından dolayı siz hangi seansa katılmak istiyorsanız ona katılabiliyorsunuz. Buna rezervasyon işlemi sırasında belirtmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde en son ve gelecek programın gidiş-dönüş zamanlaması ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

O Ses Türkiye Çekimleri Kaçta Başlıyor?” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir