O Ses seyirci rezervasyonu

O Ses Türkiye Rezervasyonu

Seyirci rezervasyonu adresi olarak O Ses Türkiye yarışmasına katılmak isteyen seyircilerin aşağıdaki bilgileri özenli bir şekilde okumaları gerekiyor. Gerekli olan bilgiler doğrultusunda seyirci olarak katılım gerçekleştirilmiş olacaktır.

O Ses Türkiye rezervasyonu öncesinde başvuruda bulunacak olan tüm izleyicilerin bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmuş olmaları şart. Bu bilgiler arasında Adı soyadı,telefon ve katılmak istedikleri saatle birlikte seansı belirtmek durumundalar. Başvuru işlemlerini sitemiz üzerinde yer alan Whatsapp hattımız üzerinden canlı bir şekilde yapabileceklerdir.

Katılım için başvuruda bulunacak olan seyirci adaylarına belirtmek istediğimiz en önemli konunun seansların belli bir kapasiteyle sınırlı olduğudur. Bu nedenle de eğer ki kapasite seansta dolu ise bu durumda başka bir seansa katılım sağlanacaktır. Bu hak seyirci rezervasyonu tarafından saklı tutulmuştur.

O Ses Türkiye Yarışması Rezervasyonu

O Ses Türkiye yarışmasında izleyici olarak gördüğünüz gibi oturma yerlerinde herhangi bir numara ya da sıralama yoktur. Oturma ile ilgili düzenlemeler çekimlerin düzenlendiği gün stüdyodaki sorumlular tarafından belirlenir.

O Ses Türkiye yarışmasına 12 yaşından küçük olan izleyicilerin katılımları mümkün değildir. 12 yaşından büyük olanlar ise biletle giriş yapmak zorundadır.

Yarışmaya katılım sırasında mutlaka TC kimliğinizin yanınızda olması gerekiyor. Çünkü çekimler öncesinde size sorulacaktır.

Çekimlerin başlamasından sonra salona alım yapılmayacaktır. Bunun için hiç kimse bu konuda istekte bulunmamalı. Bunun nedeni ise canlı yayın çekimlerinin başlamasıdır.

O Ses Türkiye yarışması belirlenen günde 2 seans şeklinde yapılır. Alacağınız her bilet ise tek seans için geçerli olacaktır. Fakat burada eğer ki firmanın yetkilisi çekimlerde onay alabilirse seyirci 2. Seansa da katılabilmektedir.

O Ses Türkiye çekimleri sırasında cep telefonu kullanmak, cep telefonuyla fotoğraf çekimi yapmak ve video çekmek kesinlikle yasaktır.

Çekimler öncesinde organizasyon şirketi uygun görmemesi durumunda bilet satışını yaptığı kişiyi salona almayabilir. Bu durumda para iadesi yapılarak mekana alınmaz.

Biletlerin geri iadesi mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir