O Ses Türkiye Çekimleri Saat Kaçta Başlıyor

Televizyon ekranlarında en iyi yarışma denildiği zaman tahmin ediyorum ki ilk akla gelen O Ses Türkiye oluyor. Yarışmaya her gün yüzlerce başvuru oluyor ve bu başvuruların bazıları kabul edilirken bazıları da kabul edilmiyor. Katılan ve katılmak isteyenlerin ise tek bir amacı var. Yarışmada boy göstermek ve birincilik yarışına ortak olmak ama yarışmaya genel olarak baktığımız zaman çok güçlü seslerin olduğu da ortada dolayısıyla yalnızca katılma şansını elde etmek kazanmak için yetmiş olmuyor.

O Ses Türkiye yarışmasında yarışmacılar kadar heyecanlı bir kitlede var ki o da seyirciler. Yarışma boyunca sürekli olarak seslendirenleri desteklemeye çalışan bazen taraf tutan bazen de güzel bir ses duyduklarında ondan yana her türlü desteği veren izleyici kitlesi yarışmanın heyecanının da tavan yapmasına neden olan faktörler arasında yer alıyor. O Ses Türkiye yarışmasına seyirci olabilmek ise düşünüldüğü kadar zor ve imkansız değil bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken o günkü biletler tükenmeden rezervasyon işlemlerinizi tamamlamış olmak. Sitemiz bu konuda size hizmet vererek belki de bazılarının hayali olan O Ses Türkiye çekimlerini görebilmeyi yaşanabilir hale getiriyor.

O Ses Türkiye yarışmasında her bölüm ve her çekimin keyifli geçtiğini söylemek mümkün özellikle de Beyaz yarışmayı ekran karşısından da izleyenler bilecektir kırmaktan gülüp geçiriyor. Yarışmacılarla güzel sohbetlerin yanı sıra seyircilere de takılarak programı renklendiren isimler kamera arkasında da bu heyecana ortak oluyorlar.

Peki, O Ses Türkiye çekimleri saat kaçta başlıyor merak ediyor musunuz?

Hemen açıklayalım programa sitemiz üzerinden rezervasyon yapmanız halinde güne ve saat size belirtiliyor. Belirtilen toplanma alanında bir araya gelen seyirciler öğle ve öğleden sonra olmak üzere iki bölüm çekimlerine katılabiliyorlar. Burada hangi çekimlere katılmak istediğinizi de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Sitemizde en son ve gelecek programın gidiş-dönüş zamanlaması ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir