O Ses Çekimleri Ne Kadar Sürüyor?

Türkiye’nin sevilen yarışma programları arasında ilk sıradaki yerini koruyan O ses Türkiye çekimleriyle de seyircilerini hareketlendirerek heyecan katmaya devam ediyor. O ses Türkiye ekran karşısında izleyicileri heyecanlandırıp sevindirirken aynı zamanda stüdyodaki seyircilerine de büyük bir müzik ziyafet çekmiş oluyor. Bu anlamda yarışmaya katılım kadar seyirci olmak isteyenlerin sayısının da bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

O Ses Türkiye yarışmasına seyirci olarak katılmak isteyenlerin merak ettikleri konulardan bir tanesi de çekimlerin ne kadar sürdüğü konusunda olmuştur.

Seyircirezervasyonu olarak bizler davet ettiğimiz seyircilerimiz için özel kalkış programları düzenleyerek onların gidiş ve gelişlerde sorun yaşamamaları adına hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz esnasında çekimlere katılan seyircileri iki seçenek bekliyor. Bu seçeneklerden bir tanesi 1. Seansa katılmak ikincisi ise 2. Seansa katılmak. Çekimler iki seans usulüne göre yapılıyor. Buna göre 1. Seans’ a gitmek isteyenler için öğlen saat 11,45’de toplanma noktasından alınıyorsunuz akşam bitiş saati ise 17:00 civarlarındadır. Bu da tahminen 5 saatlik bir sürenin çekimlerde geçmesi anlamına geliyor. İkinci seans’ a katılmak isteyenler ise akşamüzeri 16:00 gibi toplanma noktasından alındıktan sonra akşam 20:30 gibi program çekimleri sona eriyor.

Buna göre iki seansı ele aldığımız zaman 12:00’de başlayarak 20:30’a kadar devam eden bir süreç söz konusu.

Sizde yarışmaya seyirci olarak katılmak isterseniz bu seçenekten sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylelikle iş hayatınızla eğlenceyi de dengelemiş olursunuz.

Programın gün, saat ve başlama bitiş tarihleriyle ilgili sürekli olarak sitemiz üzerinde güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir