O Ses Türkiye Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Yalnızca TV 8 ekranlarının sevilen dizisi olmamakla birlikte herkesin vazgeçilmez yarışma programları arasında olan O Ses Türkiye çekimleri nerede yapılıyor bu makalemizde size detaylı bir şekilde anlatalım istedik. Bu soru yarışma programına seyirci olarak katılmak isteyenlerin yanı sıra izleyicinin de merak ettiği konular arasında yer alıyor. Özellikle de programı canlı canlı izlemek isteyenler bu konuda çok istekli amaç müzikleri yakından dinleyerek yarışma jürilerini birebir görmek. Bugün televizyon izleyicilerine baktığımız zaman O ses Türkiye yarışmasına katılmak isteyen birçok kişi olduğunu da görebiliyoruz.

Aşağıda O ses Türkiye çekimleri nerede yapılıyor ayrıntılı bir şekilde bilgi aktaracağız ancak bir şunu da söyleyebiliriz ki yarışmanın yer bildirimi sürekli olarak değişebiliyor. Bu değişiklikler ise sitemiz üzerinde tarihleriyle belirtilmiş durumda ve seyirci olarak katılmak istediğiniz de yapmanız gereken her şey ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Hangi şehir, hangi stüdyo saat kaçta çekimlere gidiyoruz, ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor seansların saatleri gibi ayrıntılarda belirtilmiş.

Son olarak O Ses Türkiye nerede yapılıyor? sorusunun yanıtı olarak büyük çoğunluğunun İstanbul’da TV8 stüdyolarında diyebiliriz.

O SES TÜRKİYE ÇEKİM YERİ

İstanbul Anadolu Yakasında Maltepe İlçesinde Maltepe Üniversitesinde Çekilmektedir.

Minimum 15 Kişi ve Üzeri Üniversite, Lise Ve Diğer Gruplar İçin En Uygun Fiyatlarla Ulaşımlı veya Ulaşımsız Olarak İleri Tarihlere De Rezervasyon Verilebilir.

Gruplara Özel Fiyatlar ve Bireysel Rezervasyon Yaptırmak İçin WhatsApp Butonundan İletişime Geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir