O Ses Türkiye 2020 Yılında Neden Başlamadı?

Acun Ilıcalı şu sıralarda devam eden Masterchef programının reytingleri oldukça iyi devam ettiği için O ses Türkiye’yi olabildiğince geç başlatmak istiyor. Zaten program kalabalık bir ortamda çekimleri yapıldığı için koronavirüsü nedeniyle bu çok mümkün olmayacağı için muhtemelen 2021 yılının bahar aylarına kalacak. En iyimser tabloya bakacak olursak O Ses Türkiye 2020 yılında çekim yapmayacağına göre 2021 yılının belki ilk aylarında çekimlere başlayacak ve 2021 yılının ocak veya şubat aylarında ekrana gelebilecek.

Yukarıda izah etmeye çalışsak da O Ses Türkiye 2020 yılının ekim kasım aylarında başlaması gerekirken neden başlamadı? O Ses Türkiye niçin yayınlanmadı gibi merak eden kişilere bir kez daha yazmak isteriz. TV8 ekranlarında Kasım ayında başlaması beklenen O Ses Türkiye 2020-2021 sezonu koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerin doğru düzgün yapılamaması ve kalabalık ortamların yasak olması nedeniyle uzun bir süre ertelendi. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye 2021 yılında başlayacağını duyursa da hangi ayda çekimlerin başlayacağına dair kesin bir bilgi vermedi. İki tahmin var bunları ocak şubat ayları veya 2021 yılında ekim-kasım ayları olarak söyleyebiliriz. O Ses Türkiye yeni bölümleri ne zaman

O Ses Türkiye 2021 Yılında Kesin Olarak Başlayacak mı?

İnanın bunu hiç kimse bilmiyor. O Ses Türkiye 2020/2021 sezonu ekim ayının sonu kasım ayının başı gibi başlaması beklenirken virüs nedeniyle ertelendi. Muhtemelen O Ses Türkiye 2021 yılı ekim ayına kaldı. Acun Ilıcalı son aylarda oldukça yüksek reyting oranına ulaşan Masterchef programına bu sezon daha ağırlık vererek reytinglerdeki başarısını desteklemek istiyor. Bu nedenle O Ses Türkiye bu sezon pandemi nedeniyle ekrana gelmeyecek. Büyük bir değişiklik olmazsa O Ses Türkiye 2021 yılında kasım ayında başlayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir