O Ses Türkiye Rap Seyirci Bileti Al

O Ses Türkiye Rap Seyirci Bileti Al

O Ses Türkiye Rap Seyirci

O Ses Türkiye yarışması bilindiği gibi geçtiğimiz yıl Korona’dan dolayı TV8 ekranlarında yayınlanmamıştı. Acun Ilıcalı’nın yılbaşı programında açıklamış olduğu yeni bilgi sonrasında yayın hayatına başlayan Exxen TV, O Ses Türkiye Rap yarışmasıyla da ekranların karşısına çıkıyor.

O Ses Türkiye Rap yarışmasına seyirci olarak katılabilmek için sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından WhatsApp ‘tan bizimle iletişime geçerek O Ses Türkiye rap bilet satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ulaşmanız durumunda O Ses Türkiye Rap seyirci biletinizi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususun da hızlılık olduğunu unutmamalısınız. Seyirci kontenjanının sınırlı olması ise yarışmaya katılmak isteyen herkesin de katılamayacağı anlamına geliyor. Bu nedenle ne kadar önce alırsanız şansınızı da o kadar artırıyorsunuz.

O Ses Türkiye Rap Bilet Al

O Ses Türkiye Rap bilet alarak yarışmadaki yerinizi alabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın yeni dönem için açıklamış olduğu Exxen sürprizlerini arka arkaya açıklamaya başlarken, izleyicinin geçtiğimiz yılda O Ses Türkiye yarışmasını da özlemiş olduğunu biliyoruz. O Ses Türkiye Rap yarışmasını yapılacağının açıklanmasının ardından ise gözler yarışmanın ne zaman yapılacağına çevrilmiş durumda.

O Ses Türkiye Rap jürileri

Mero, Murda, Eypio ve Hadise olarak belirlenmiş. Hadise herkesin bildiği gibi yarışmanın demirbaşlarından ve diğer jüri üyeleri ise Türkiye’nin yakından tanıdığı isimler. Rap severlerin bilet almak için hızlı hareket ettiğini de hepimiz biliyoruz.

O Ses Türkiye Rap Başvurusu Nasıl Yapılır?

O Ses Türkiye Rap yarışmasına nasıl başvuru yapılacağı konusunda henüz belirtilmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak sitemizden O Ses Türkiye rap seyirci bileti alarak konuk olabiliyorsunuz. Konukların sınırlı sayıda olması ise korona döneminde alınan önlemlerin başında geliyor.

http://seyircirezervasyonu.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir