O Ses Türkiye Çekimleri

O Ses Türkiye TV8’den televizyon ekranlarına bomba gibi düştü. Bu sene farklılıkların ön sırada olduğu yarışmada ilk dikkatleri çeken de Jüri üyeleri olmuştu. Aslına bakarsanız önceki senelerde de Acun Ilıcalı programın jüri koltuğundaki isimleri değiştirirken bu kadar ses getirmemişti. Çünkü bu yıl Türkiye’nin yakından takip ettiği iki isim oturuyor. Beyaz ve Seda Sayan bu sene ki yarışmaya farklı bir hava kattı. O Ses Türkiye çekimleri her hafta tüm hızıyla sürerken seyirci olarak katılmak isteyenlerde sıraya girmiş durumda. Ancak ne şekilde seyirci olunabileceği ya da hangi kanallardan erişim sağlanacağını bilmeyenlerin sayısının da çok olduğunun farkındayız. Biz seyircirezervasyonu olarak sizi O Ses Türkiye çekimlerine götürüyoruz.

Aklınıza takılabilecek tüm soruların yanıtlarını da aşağıda sizlerle paylaşalım istedik. Çünkü yapmanız gereken bazı işlemler var.

İlk işlem sitemiz üzerinden Whatsapp aracılığı ile bize ulaşmak. Bu sizin O ses Türkiye çekimlerine gitmeniz noktasında önemli bir adım.

En fazla 15 ve üzeri üniversite mezunu, lise ve diğer gruplar içinde ulaşımlı ya da ulaşımsız rezervasyon işlemi yapabiliyorsunuz.

Grup bilet alımlarında ise özel fiyatlar.

O Ses Türkiye çekimlerine bireysel olarak katılmak istediğiniz zaman fiyatlar 1 kişi 25 TL servis isteniyorsa 40 TL şeklinde

O ses Türkiye çekimleri her hafta farklı bu nedenle de en yakın tarihi sitemizden takip edebilirsiniz. Çekimlerle ilgili olarak sizi bu konuda güncel olarak aydınlatıyoruz.

O ses Türkiye çekimleri 1 gün içerisinde ve 2 seans halinde yapılıyor. Siz tek bir seansa katılabiliyorsunuz ve her seans’ta 1 bölüm çekiliyor.  Seanslara gidecekler için kalkış saati ve yerleri aşağıda belirtilmiştir.

  1. Seans İçin;
  • Servis Kalkış Yerleri Ve Saati:
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 11:45
  • Cevizlibağ Vatan Bilgisayar Önü 11:30
  • Program Bitiş Saati 17:00 Civarlarındadır.
  1. Seans İçin;
  • Servis Kalkış Yerleri Ve Saati:
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 16:00
  • Cevizlibağ Vatan Bilgisayar Önü 15:30
  • Program Bitiş Saati 20:30 Civarlarındadır.

Not : Dönüşte Yine Alınan Noktalara Servis Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir