Eser Yenenler Show Yaş Sınırı Kaç?

EYS yani Eser Yenenler Show TV8 ekranlarını renklendiren ve Çarşamba gecelerine de damgasını vuran bir program olma yolunda başladığı uzun soluklu sürecinde giderek kendi kitlesini de bulmaya başladı. Programın seyirci kitlesine baktığımız zaman genelde genç bir kitleyi görüyoruz ve bu da bizim aklımıza acaba Eser Yenenler Show programında yaş sınırı mı var? sorusunu aklımıza getiriyor.

Sözü uzatmadan hemen açıklayalım evet Eser Yenenler Show’da bir yaş sınırı var ve bunun içinde programa 18 yaşın altında izleyici kabul edilmiyor. Bunun nedenine baktığımız zaman ise şöyle bir durum karşımıza çıkıyor o saatte miniklerin yatmaları gerekiyor ve programın genç saatlerde başlayıp bitmesinden dolayı da insanlar çocuklarını getirmek istemiyorlar.

Programın formatı gereği sürekli bir hareketlilik söz konusu ve Eser Yenenler’in hitap ettiği kitle genelde belli bir yaş grubunun üzerinde olduğundan dolayı bu kitle programı sahiplendi ve devamını da bekliyor.

Geçtiğimiz senelerde 3 Adam’a programına baktığımız da format az çok onda da aynıydı ancak orda İbrahim ve Oğuzhan gibi güçlü isimlerde vardı ve bu üçlü kendi aralarında espriler ve şakalarla program çok güçlü bir şekilde ilerliyordu Eser Yenenler Show ise kaldığı yerden ancak tek kişilik bir isimle yoluna devam ediyor

Programa seyirci olarak katılmak ise oldukça basit. Sitemiz üzerindeki Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Program öncesinde işleminizin gerçekleştirilmesi halinde ise seyirci olarak katılmanız mümkün olacak.

#EYS #Eseryenenlershow #seyirci  #katılımcı  #eseryenenler #rezervasyon

Tüm çekimlere Eser Yenenler Show bileti satın alarak katılabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir