EYS Seyirci Bileti

Yılbaşından sonra bu haftaya kadar ara vermiş olan EYS yani Eser Yenenler Show yeniden bomba gibi konuk ve seyircileriyle de izleyicisinin karşısına çıkıyor. Her bölümde farklı ünlüleri konuk eden program yakın zaman içerisinde sevilenler listesine girmeyi de başardı. EYS seyirci bileti internet üzerinden sitemiz aracılığı ile satılmakla birlikte her hafta yeni çekimlere de katılabilme şansınız var. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit sadece sitemize girerek size verilmiş olan whatsApp numaramız üzerinden bizimle iletişime geçmek. Bunu da yapmak istemezseniz sitemiz üzerindeki whatsApp logosuna tıklayarak direk olarak iletişime geçebiliyorsunuz.

Her programda katılma şartı olduğu gibi bunda da sizden istenilen bir takım bilgiler olacak bu bilgiler bu makalemizde de daha önceki yayınladığımız makalelerde de açıklayıcı bir şekilde yer almış ve almaya da devam edecektir. EYS seyirci bileti aldığınız zaman ise randevu saatinde toplanma noktasında olmanız yeterli olacaktır. Buluşma noktasında belirtilmiş saatte otobüsümüz hareket edeceğinden dolayı geç kalmanız da tavsiye edilmez. Programın başlama ve bitiş saati bellidir. Bunun içinde stüdyodaki heyecanı kaçırmamak istiyorsanız zamanında gelmeye de özen göstermelisiniz. Aynı zamanda isteyen direk olarak TV 8 stüdyolarına da gelebileceklerdir.

Gelirken yanlarında TC kimlik olması da gerekir. Her davetiye bir kişilik olmakla birlikte rezervasyon işlemi yapılan kişilere direk olarak verilecektir. Buna göre iletişime geçmeniz halinde içeri girişlerinizde sorun yaşanmadan seyirci olarak katılabileceksiniz.

Aşağıda programa katılmak için yapılması gereken ve ihtiyacınız olan bilgiler detaylarıyla paylaşılmıştır.

Servis Dahil Ücret: 30 TL (Gidiş-Dönüş Ulaşım, Giriş Bileti Dahildir.)Başka Ek Ücret Yoktur…

Ulaşım Kullanmayacaksanız Ücret 15 TL ‘dir.(Giriş Bileti Dahildir.)Başka Ek Ücret Yoktur…

— Seyirci Olarak Katılmak İçin 18 Yaş Sınırı Vardır.

— Ödemeyi Geldiğiniz Zaman Yapıyorsunuz.

— Stüdyoda Belirli Bir Koltuk Düzeni Yoktur. Birlikte Geldiğiniz Arkadaşlarınızla Yanyana Oturursunuz. Sınırlı Sayıda 120 Kişilik Kapasite Vardır. O Yüzden Gelen Herkes En Önlerde Oturacaktır.

— Eser Yenenler Show Seyirci Olarak Katılmak İçin Aşağıdaki Numaradan İrtibata Geçip Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz…

— Eser Yenenler Show Bileti Almak İçin Rezervasyon Yaptırmanız Yeterlidir.

— Rezervasyon Yaptırırken Bütün Katılımcıların İsim Soyisim Ve Cep Telefon Numaraları İstenmektedir. Rezervasyonlar Sadece SMS yada WhatsApp Üzerinden Alınmaktadır. Rezervasyon Bilgilerinizi Aşağıdaki Formatta Numaraya Gönderdiğiniz Takdirde Anında Onay Mesajı Alırsınız Ve Yeriniz Ayrılmış Olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir