O Ses Türkiye’de Bu Sene Kimler Var?

O Ses Türkiye milyonlarca seyirciyi ekrana bağlayan Türkiye’nin en kaliteli yarışmalarının başında geliyor. Yarışma formatı gereği her yıl yeni bir ünlüyü jüri olarak ağırlıyor. Geçtiğimiz yılda Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ ü ekleyen yarışma da bu yıl yine bir değişiklik söz konusu oldu.

Bu sene yarışmaya veda edecek jurinin adı da belli oldu. O isim milyonların yakından takip ettiği Seda Sayan oldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada isim vermeden bu yıl yine bir isme veda edeceklerini belirtmiştir. Hadise ve Murat Boz’un jüri koltuğunu adeta satın almış olması gidecek isimler konusunda Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’a gözlerin çevrilmesine neden olmuştu. Sonunda beklenen karar verildi ve yarışmaya veda eden juri Seda Sayan olarak belirlendi.

O Ses Türkiye’de Seda Sayan’ın Yerine Kim Gelecek?

Seda Sayan’ın O Ses’e veda etmesinin ardından gözler yeni gelecek olan isme çevrilmiş durumda. Seda Sayan sosyal medya hesabından yorulduğunu açıklamış ve bunun içinde O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldığını açıklamıştı.

Onun yerine gelecek olan isim konusunda şu ana kadar yapılmış olan resmi bir açıklama yok.

Geçtiğimiz sezon jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan oturuyordu.

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti. “Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor” dedi. ‘Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’ çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti’nde olan Ilıcalı, ‘O Ses Türkiye’ çekimlerinin Eylül ayında başlayacağını söyledi.

O Ses Türkiye’de Geçen Sene Kim Şampiyon Oldu?

O Ses Türkiye’nin son şampiyonu, yapılan halk oylaması sonucunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk’ın takımında yer alan Alkan Dalgakıran olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir