O Ses Türkiye Yaş Sınırı Kaç?

O Ses Türkiye yarışması Türkiye’nin en iyi seslerini bir araya getirmek ve bu sesler içerisinden de en güzelini ve en başarılısını seçmek için düzenleniyor. Yarışmada bu yolda Murat Boz, Hadise, Beyaz ve Seda Sayan gibi ünlüler jüri üyeliği yaparak bu uzun soluklu yolda başarıya imzasını atmaya çalıyorlar. Bu hareketlilik ve heyecanda yarışmanın daha keyifli geçmesini sağlayan en güzel şeydir. 2019 yılı içerisinde O Ses Türkiye yarışmasını kimin kazanacağı ise merak edilen konular arasında.

O Ses Türkiye yarışmasını bilindiği gibi heyecanı hep yüksek tutan isim Acun Ilıcalı sunuyor. Acun’un sunduğu programlarda sürekli olarak yenilikler ve sürprizler yaşanıyor olması aynı zamanda ortamında havasının daha farklı olmasını sağlıyor. Seyirciler bu heyecana ortak olmak adına yarışmaya katılabilmek için günler öncesinden rezervasyon işlemi yaparken kafadaki soru işaretlerinden birisi de acaba O Ses Türkiye yarışmasında yaş sınırı kaç olacağı. Çünkü yarışmaya her yaştan insanların katılmak istemesi bu sorunun öne çıkmana neden oluyor.

O Ses Türkiye yaş sınırı kaç sorusunun yanıtına gelecek olursak net bir şekilde şunu söyleyebiliriz ki herhangi bir yaş sınırlaması yok. Ancak rezervasyon işlemi yaptıranların 15 yaşından küçük çocukları varsa bu durumu yarışma öncesinde belirtmiş olmaları gerekiyor.

#osestürkiye #bilet #seyirci #katılımcı #oses #rezervasyon

O Ses Türkiye Çekimleri Ne Zaman Yapılıyor?

O Ses Türkiye yarışmasının çekimleri hafta sonları yapılmıyor. Bu nedenle de seyirci olarak katılmak istiyorsanız tüm planlarınızı ona göre yapmanız gerekiyor. tüm programların çekimlerine isteyen herkes katılabiliyor. Sitemiz üzerinde seyirci rezervasyon işlemleriyle ilgili olarak ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz gibi isterseniz WhatsApp hattımız üzerinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm çekimlere O Ses Türkiye bileti satın alarak katılabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir