2020–2021 O Ses Türkiye Yılbaşı Programı Var mı?

Her yıl yeni yılda alışagelmiş bir program olarak karşımıza çıkan O Ses Türkiye seyirci konusunda da oldukça hareketli bir yapıya sahip. Programın formatı gereğince şarkılar söyleyerek yeni yılda insanların neşelenmesini sağlayan program bu yılbaşında nasıl yapılacak merak konusu. Beklentiler bu sene yarışmacıların olmamasından kaynaklı olarak eski birincilerin yeniden sahne alması yönünde olacak. Hatta beklenen de yarışmanın önceki birincilerinin kendi aralarında yarışmasının sağlanması.

Şu an bilindiği gibi koronadan dolayı O ses Türkiye yarışması yapılmıyor. Bunun içinde yılbaşında sahne alacak olan bir yarışmacı maalesef yok. Ancak yeni yıla günler kala nasıl bir etkinlik düzenleneceği de bilinmez. O Ses Türkiye seyirci bileti alarak yılbaşı programının olması halinde katılım sağlayabilirsiniz.

Yeni Yıla farklı bir şekilde girmek ve geçtiğimiz yılın üzerinizde yaratmış olduğu rehaveti atmak ister misiniz? O zaman tam yerindesiniz. Çünkü biz sizi yılbaşın da TV8 ekranlarının belki de Türkiye televizyonlarında en çok seyredilen yılbaşı programını seyretmeye götürüyoruz. Hem de gecenin başından sonuna orda oluyorsunuz.

Yarışmaya katılarak en güzel dakikalara şahit olmak ve yarışma ile birlikte yeni yılın heyecanını da yaşamak istiyorsanız vakit kaybetmeden yarışmadaki yerinizi rezerve ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Satışa çıkarılan yeni yılın biletlerini temin ettiğiniz de sizin için en güzel oturma şeklide ayarlanmış olacaktır. Sitemiz üzerindeki WhatsApp hattımızdan bilet rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yılbaşı bilindiği üzere hepimiz için ayrı bir önem arz eder. Bir yılın tamamlanarak yeni bir yıla merhaba diyeceğimiz bu ilk günde sizde O ses Türkiye’nin yarışmacılarını canlı canlı izleme ve ordaki heyecanı başından sonuna yakalama fırsatı bulacaksınız. Türk televizyonlarında yeni yıl programlarına baktığımızda genel bir görüş belirtirsek eskisi kadar heyecanlı, hareketli saatler geçmiyor. Çünkü TV8’in dışındaki tüm kanallar neredeyse kendi dizileri üzerinden bu günü kutlamaya çalışıyorlar. Ancak O ses Türkiye yarışması bilindiği üzere format gereği heyecanı yüksek olan bir program ve bu programın yeni yıl gibi özel bir günde çekildiğini düşünürseniz heyecanın daha da tavan yapacağını tahmin edebilirsiniz. Usta ve ünlü sanatçıların yarışmaya konuk olması seyirci olarak sizin de onlarla bir arada olmanızı sağlayacaktır.

O Ses Türkiye Bilet – O Ses Türkiye Seyirci

O Ses Türkiye yarışması bilindiği üzere TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında. Türkiye televizyonlarında bir ilk olma özelliğine sahip olan yarışmanın her bölümlerine de katılım sağlayabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinden alacağınız O Ses Türkiye yılbaşı bileti ile katılım sağlayabileceğiniz gibi size yarışma sırasında her türlü yer gösterimi imkanı da sağlanmış olacaktır. O Ses Türkiye yılbaşı bileti satışı yapan sitemiz aynı zamanda yarışmanın diğer bölümlerine de bilet satışı gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir