O Ses Türkiye Seyircisi Nasıl Olunur?

TV8 ekranlarında çok uzun yıllardır izlenen ve sevilen bir program olmasıyla da milyonları ekran karşısına bağlayan O ses Türkiye bu sene de sevilen yarışmacıları ve jürisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıllara göre yarışmanın bu sene biraz daha hareketli, iddialı ve komik geçmesi bekleniyor çünkü yarışmada Yıldız Tilbe’nin yerine bu sene Kadırgalı lakabıyla da bilinen Seda Sayan yer alacak. Bunun yanı sıra Kanal D ekranlarında yıllardır görmeye alışık olduğumuz isimlerden Beyazıt Öztürk yani namı diğer Beyaz’da jüri koltuğunda oturacak.

Tahmin ediyorum ki bu isimleri duyduğunuzda heyecanlanıyorsunuz ve yarışmacı olarak olmasa da seyirci koltuğundaki yerinizi almak istiyorsunuz. O ses Türkiye yarışmasına tahmin edebileceğiniz gibi herkesin alınması söz konusu değil bunun içinde mutlaka bilet satın almanız gerekiyor.  Peki, o ses Türkiye yarışmasında seyirci nasıl olunur? Merak ediyor musunuz?

O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Yarışmasında Seyirci Olmak

Genelde öğrenci kitlesini görmeye alıştığımız yarışma programının ağırlıklı olarak genç bir seyirci kitlesi var ancak yarışmaya katılmanın arasında herhangi bir yaş aralığı bulunmuyor.  Yapmanız gereken yalnızca sitemiz üzerinde yer alan WhatsApp hattı üzerinden canlı olarak rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek. Biletlerin satışının sınırlı olduğunu söyleyelim bunun içinde mutlaka en arayıp rezervasyon işlemlerini yaptıranlardan olmanız gerekiyor aksi takdirde biletlerin tükenmesi halinde yeni bir şans için ikinci çekimleri beklemeniz gerekiyor.

Geçtiğimiz yıllardaki bilet rezervasyonlarına baktığımız da ciddi anlamda bir seyirci talebi söz konusu olmuştu bunun içinde bu sene seyirci kapasitesinin biraz daha artırılması sağlanmış oldu.

Başvuru için rezervasyon kişinin iletişimde belirtmiş olduğu bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş olması gerekiyor. Yani eksik ya da yanlış bilgi vererek başvuruda bulunmak yasaklanmıştır.

O Ses Türkiye yarışmasında seyirci olmak oldukça basittir ancak dediğimiz gibi mutlaka rezervasyon işlemlerinin zamanında tamamlanmış olması gerekiyor.

Sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyon işlemi öncesinde sizin için gerekli olacak tüm bilgiler ayrıntılı bir şekilde belirtilecek ve bu bilgiler doğrultusunda program öncesinde görüşme sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir