O Ses Türkiye Yılbaşı Çekimleri

O Ses Türkiye yarışması yalnız Türkiye’den değil dünyanın bir çok ülkesinden de izlenip oylanıyor. İnsanlar yarışmayı takip ederken hem jüri üyelerinin seçimlerine odaklanıyor hem de en iyi performansı sergileyecek olan yarışmacıları değerlendiriyorlar. TV8’de her şey eğlence olarak tanımlanırken çoğu insanın da yılbaşı çekimlerini beklediklerini biliyoruz. Çünkü geçtiğimiz yılda yapılan görsel şovlar ve birbirinden güzel seslerle birlikte farklı bir tat bırakılmıştı.

Seyirci bu yıl düzenlenecek olan O Ses Türkiye yılbaşı çekimlerini de heyecanla bekliyor. Seyirci katılımlarıyla ilgili olarak henüz açıklanmış bir durum söz konusu değil. bu nedenle de yılbaşı çekimleri için bilet fiyatlarından bahsetmek doğru olmayacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı çekimleri öncesinde merak edilen bu sene nasıl bir sürpriz olacağı. Örneğin bu sene 3 adam yine bir gösteri yapacaklar mı? bilindiği gibi bu sene TV8’de Eser Yenenler yeni bir şov programına imza attı. Hatta bu sene merak edilenler arasında Beyaz’ a özel bir Show programı ya da yılbaşı programı olup olmayacağı.

Tahmin ediyoruz ki bu sene bu şekilde bir program olması halinde TV8 diğer kanalların çok daha üzerinde bir izleyici kitlesine sahip olabilecek. Acun Ilıcalı ilk yola çıktığı anda da bunu defalarca belirtmişti TV8 bir eğlence kanalı ve bu kanal giderek büyüyüp kendisini dünyaya açacak demişti.

Her yıl üzerine koymuş olduğu başarıyı giderek büyüterek gelecek planlamasını da çok hızlı gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir