O Ses Türkiye Seyirci Olarak Katılmak İçin Ne Yapılmalı?

O Ses Türkiye yarışması başladığı günden beri hızlı bir şekilde devam ediyor. Yarışmacılar jürinin kendilerini seçmek için ellerinden geleni yapıp en iyi performansı göstermeye çalışırken jüri üyeleri de en iyi adayı kendi takımına almaya çalışıyorlar.

Yarışmacılar bir üst tura kalabilmek için büyük mücadelelerle en sevilen parçaları en iyi şekilde yorumlamaya çalışıyorlar. O Ses Türkiye yarışmasında adaylar ve jüri kadar heyecanlı olan bir kitlede seyirciler. Bir anlamda yarışmanın heyecanının üst seviyeye çıkmasına etki eden seyirci zaman zaman çıkışlarıyla da programı renklendiriyor.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV8’in en çok takip edilen yarışma programı O Ses Türkiye’de yarışmacı olmak kadar seyirci olabilmek içinde bazı şartların yerine getirilmiş olması gerekiyor. bu şartların başında stüdyoya gelirken kimliğinizin yanınızda olması. Yarışmada koltuk numarası yok bunun içinde belli bir sayıda seyirci alımına izin veriliyor. Kontenjanın dolmasının ardından ise stüdyonun kapıları kapatılarak içeri girişler önleniyor.

Bu hafta yine çekişmeli süreç yarışmanın en sonunda ise ilk 5’ e giren yarışmacıların görüntüleri yayınlandı. Buna göre izleyici en iyileri de yine görebilme şansı yakılıyor O Ses Türkiye Yarışmasına seyirci olarak katılmak için öncelikle sitemiz üzerindeki WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yarışmanın seyirci bileti 40 TL bu ücreti ödedikten sonra koltuk olmadığı için içeri girdikten sonra herhangi bir yere oturabiliyorsunuz. Özellikle toplu bilet alımlarını grup şeklinde yapıyorsanız bu durumu belirtmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir