O Ses Türkiye Seyirci Biletleri Ücretli mi?

Türkiye’nin en iyi yarışma programlarından birisi olmanın çok daha ötesinde ekran karşısındakilerini de şova dahil eden O Ses Türkiye her geçen gün biraz daha heyecanını katlıyor. Jüri üyeleri en güzel sesleri kendi takımlarına katabilme yarışına girerken yarışmacılarda kafalarındaki soru işaretlerini çözmeye çalışıyorlar. O ses Türkiye yarışması her yılkinden çok daha iddialı ve çok daha eğlenceli denilebilir Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk farkı yarışmada ciddi anlamda hissettiriliyor.

Bu sene eğlencenin biraz daha ön plana çıkarılmasını sağlayan Acun Ilıcalı gerçekten de Beyazıt Öztürk gibi Türkiye’nin en iyi shovmenini TV8 ailesine katmakla ne kadar olumlu ve önemli bir iş yaptığını da ortaya koydu. Acun Ilıca’lının en güzel yanlarından birisinin başarıyı koklayabiliyor olması ve bugüne kadar yaptığı her işte başarısını konuşturduğu gibi başarısızlıklarını da avantaja çevirmeyi başardı.

O SES TÜRKİYE

O Ses Türkiye konusunda merak edilen sorulardan bir tanesi de seyirci olarak katılmak istediğinizde bir ücret ödeyip ödenmeyeceği konusu. Evet, O ses Türkiye yarışmasına seyirci olarak katılabilmek için cüzi miktarda ödeme yapmanız gerekiyor. Sitemiz üzerinde WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde seyirci olabilmek için yapmanız gerekenler size aktarılacaktır. Bunun yanı sıra sitemiz üzerindeki güncel bilgilerden yarışmaya dair gerekli bilgilerin tamamını da alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir