O Ses Türkiye Seyirci Başvurusu

O Ses Türkiye yarışmasına seyirci olarak katılım sağlayabilmeniz için tek yapacağınız işlem bizimle internet sitemiz üzerinde bulunan WhatsApp hattımızdan iletişime geçmek olacaktır. Katılım şartları sitemiz üzerinde ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Yarışma koşulları her Türk vatandaşının rahatlıkla katılım sağlayabilmesi için gerekli tüm kolaylaştırmalarda yapılmıştır. O ses Türkiye biletleri nasıl alınır, katılım için herhangi bir yaş sınırlaması var mıdır,bilet fiyatları ne kadardır gibi sizin için gerekli olan bilgilerin tamamı sitemiz üzerinde açıkça belirtilmiştir.

Beyaz, Seda, Murat ve Hadise’nin jüri üyeliğini yapmış olduğu O ses Türkiye yarışması Türkiye’nin en iyi seslerini bir araya getirdiği gibi en iyisini bulma ve yarışmacıların kendilerini tanıtabilmesi noktasında önemli bir yarışma her hafta sonlarında siz değerli takipçileriyle buluşarak O Ses Türkiye benim yarışma programın diyenlere hitap ediyor. Yarışmanın amacı en iyi sesi bulmak ve bu uzun soluklu yolda da ciddi rakipler birbiriyle mücadele içerisinde. Henüz elemeler başlamamış ve takımlar oluşturulmaya çalışılırken aynı zamanda seyircilerde de heyecan doruk noktaya çıkarılıyor. Katılımcıların tamamı aday listelerine girebilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve bazıları bunu gerçekleştirirken bazıları da elenmek durumunda kalıyorlar. Eğer ki sizde o ses Türkiye yarışmasını Acun Ilıcalı’yla aynı anda yaşamak ve jüri üyelerini canlı canlı görmek istiyorsanız yapmanız gerekenin iletişim hattımızdan bize ulaşmak olduğunu asla unutmamalısınız.

  • Herkesin katılım sağlayabildiği O Ses Türkiye’ye katılacak çocuklar için rezervasyon sırasında yaş belirtilmesi gerekmektedir.
  • Çekimler hafta içi yapılmaktadır; hafta sonu çekim yapılmamaktadır.
  • Grup olarak önceden rezervasyon yaptırmak şartı ile katılım sağlanabilir.
  • Servis olanakları için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir