Eser Yenenler Show Seyirci Bilet Fiyatları

EYS yani Eser Yenenler Show bilindiği üzere her Çarşamba günü TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Her hafta farklı konu ve konuklarıyla izleyenlerinin karşısına çıkan Eser sorduğu birbirinden ilginç sorularla da konuğunu bazen sıkıştırıyor bazende hayranlarının merak ettikleri soruların yanıtlarını almaya çalışıyor.

Eser Yenenler geçtiğimiz yıl 3 Adam’ı sunuyordu ve o zaman ki performansı izleyiciden tam not almıştı. Şimdi ise bu başarısını Eser Yenenler Show ile de sürdürmeye çalışıyor. Program ve programın konukları her hafta farklı olunca izleyenlerde ister istemez seyirci olabilmek için birbiriyle yarışıyorlar. Bunun içinde yapılması gereken tek şey çekimlere katılabilmek için programın gününden önce rezervasyon işleminin yapılmasıdır.

Seyircirezervasyonu.com olarak bizlerde bu noktada EYS ve O Ses Türkiye yarışmalarının seyirci işlemlerini yürütüyor ve izleyici olarak katılmak isteyenlerin neler yapmaları gerektiği konusunda bilgiler veriyoruz.TV8’in binasında yapılan bu programa rezervasyon yaptırmadan katılmak mümkün değil bunun içinde öncelikli olarak bizimle iletişime geçmeniz ve yerinizi ayırtmanız gerekiyor.

Peki EYS seyirci bilet fiyatları nedir ve nasıl alabilirim şeklinde bir soru kafanızda canlanıyorsa onun detaylarını da aşağıda sizinle paylaşalım.

Servis Dahil Ücret: 30 TL (Gidiş-Dönüş Ulaşım, Giriş Bileti Dahildir.)Başka Ek Ücret Yoktur…

Ulaşım Kullanmayacaksanız Ücret 15 TL ‘dir.(Giriş Bileti Dahildir.)Başka Ek Ücret Yoktur…

— Seyirci Olarak Katılmak İçin 18 Yaş Sınırı Vardır.

— Ödemeyi Geldiğiniz Zaman Yapıyorsunuz.

— Stüdyoda Belirli Bir Koltuk Düzeni Yoktur. Birlikte Geldiğiniz Arkadaşlarınızla Yanyana Oturursunuz. Sınırlı Sayıda 120 Kişilik Kapasite Vardır. O Yüzden Gelen Herkes En Önlerde Oturacaktır.

— Eser Yenenler Show Seyirci Olarak Katılmak İçin Aşağıdaki Numaradan İrtibata Geçip Rezervasyonunuzu Yaptırabilirsiniz…

— Eser Yenenler Show Bileti Almak İçin Rezervasyon Yaptırmanız Yeterlidir.

— Rezervasyon Yaptırırken Bütün Katılımcıların İsim Soyisim Ve Cep Telefon Numaraları İstenmektedir. Rezervasyonlar Sadece Sms Yada WhatsApp Üzerinden Alınmaktadır. Rezervasyon Bilgilerinizi Aşağıdaki Formatta Numaraya Gönderdiğiniz Takdirde Anında Onay Mesajı Alırsınız Ve Yeriniz Ayrılmış Olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir