Eser Yenenler Seyirci Bileti Al

Çarşamba günleri TV8 ekranlarına gelen Eser Yenenler Show her hafta farklı konuk ve konuklarıyla kış programları arasındaki yerini aldı. Show programında Eser Yenenler’in sorularını yanıtlayan ünlü isimler aynı zamanda programa da renk katıyor.

Programın başarısı arasında seyirci performansı da önemli ölçüde etkili. Eser Yenenler’in ara ara seyirciye attığı paslarla program renklenirken seyirciden gelen sorularda konukları sıkıştırmaya yetiyor.

Bizde seyircirezervasyonu.com olarak sitemiz üzerinden show programına katılmak isteyenleri bu tatlı heyecanla buluşturmak adına bilet satışını üstlendik. Programa seyirci olarak katılabilmek için ise yapacağınız işlem oldukça basit.

Minimum 15 Kişi Ve Üzeri Üniversite Ve Diğer Gruplar İçin En Uygun Fiyatlarla Ulaşımlı veya Ulaşımsız Olarak İleri Tarihlere De Rezervasyon Verilebilir.

Sitemizde gruplara özel olan fiyatlar da bulunmakta. WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçilmesi halinde sizin için rezervasyon işlemi de yapılmış olacak.

Bireysel olarak programa da katılmak gibi şansınız var. Bilet ücretinin 15 TL artı 30 TL servis ücreti var. Toplamda 45 TL ödeyerek programdaki yerinizi alabiliyorsunuz.

Servis Kalkış Yerleri Ve Saati:

Mecidiyeköy Trump Towers Önü 18:15

Program Bitiş Saati 23:59 Civarlarındadır.

Tv8 Binasında Çekilmektedir.

Servis Dahil Ücret: 30 TL (Gidiş-Dönüş Ulaşım, Giriş Bileti Dahildir.)Başka Ek Ücret Yoktur…

Seyirci Olarak Katılmak İçin 18 Yaş Sınırı Vardır.

Ödemeyi Geldiğiniz Zaman Yapıyorsunuz.

Stüdyoda Belirli Bir Koltuk Düzeni Yoktur.

Birlikte Geldiğiniz Arkadaşlarınızla Yanyana Oturursunuz.

— Rezervasyon Yaptırırken Bütün Katılımcıların İsim Soyisim Ve Cep Telefon Numaraları İstenmektedir. Rezervasyonlar Sadece Sms Yada WhatsApp Üzerinden Alınmaktadır. Rezervasyon Bilgilerinizi Aşağıdaki Formatta Numaraya Gönderdiğiniz Takdirde Anında Onay Mesajı Alırsınız Ve Yeriniz Ayrılmış Olur.

Eser Yenenler Show Seyirci Rezervasyonu İçin:

0505 624 87 33 (WhatsApp Rezervasyon)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir